Casallito - Stunning young approved stud stallion

CASALL ASK x CASSINI I

Bieten während: Referenties

Top Referenz verkauft in der Auktion ESHA On Tour - Jumping Youngsters - Lochristi Belgien - 12/06/2019

Casallito ist ein umwerfender Junghengst. Er kombiniert Typschönheit mit seiner erstaunlichen Bewegung und einer unglaublichen Technik. Casallito springt mit viel Spielraum und einer unglaublichen Technik.
Er ist jetzt stolz als Hengst erhältlich auf: https://www.talmilsteinstallions.com/de/horse/casallito-2/

No worries, buy your horse at ESHA!

Der Auktionstext vom 12.06.2019 lautete bereits wie folgt:

This very interestingly bred stallion of Cassal x Cassini I, was initially meant to keep up for breeding, but because we wanted some real eyecatchers during last year's first edition of the September auction, we decided to auction him anyway! To our great joy we sold it to a Spanish lady. Immediately after the auction the lady approached us to have the stallion graded by an AES home inspection, which we did with pleasure.

But then, we finally knew what the problem was: “Lady's money couldn't get into our account”... Because there is always enough room in our bank account, we couldn't understand that. After calling us several times that the money was lost between the banks, we decided after 8 months that it was enough and we would like to give a real expert the chance to take this beautiful stallion home!

Deze hoogst interessant gefokte hengst van Cassal x Cassini I was in eerste instantie bedoeld om bij te houden voor de fokkerij, maar omdat we vorig jaar tijdens de eerste editie van de september veiling enkele echte eyecatchers wilden, besloten we hem toch te veilen! Tot onze grote vreugde verkochten we hem aan een Spaanse dame. Meteen na de veiling benaderde de dame ons om de hengst via een AES thuiskeuring te laten keuren, wat wij ook met plezier deden.

Maar toen kwam de aap uit de mouw: "Mevrouw haar geld geraakte niet binnen bij ons"… Omdat er zoals altijd plek genoeg was op onze bankrekening, konden we dat niet begrijpen. Na meerdere malen ons gebeld te hebben dat het geld verloren raakte tussen de banken, besloten we na 8 maanden aan het lijntje gehouden te zijn dat het welletjes was en willen we graag de kans geven aan een echte kenner om deze prachtige hengst meer naar huis te nemen!

Approved for breeding: AES licensed

Katalog-nr:
Auktionsreihenfolge: 0
Studbook: Holstein
Geschlecht: Hengst
Farbe: Schimmel
Stockgröße: 0
Geburtsdatum: 02-06-2016
Zuchtrichtung: Jumping - Graded Stud - Saddle Broken
MWSt: 12.00 %

Klicken sie hier für die auktionsbedingungen

Teilen auf

CASALL ASK CARETINO CALETTO II
ISIDOR
KIRA XVII LAVALL I
MALTIA
A-CASSINA I CASSINI I CAPITOL I
WISMA
ROYAL LADY II CARRY
HANSA IV